Iskolánk munkatársai:
 

végzettség - beosztás

 

fogadóóra

 

"A" hét

"B" hét


Ács Csaba

biológia-technika szakos általános iskolai tanár, felsőfokú oktatás-informatikus


   

Albrecht Zoltán

tanító, könyvtár szakkollégium - közoktatási vezető,
osztálytanító 2.a osztály

csütörtök 3. óra kedd. 5. óra

Alpekné Barna Nóra

földrajz - magyar szakos tanár,
napközi 3.b osztály

kedd. 4. óra kedd. 5. óra

Árki Adrienn

ének-zene szakos tanár,
napközi 4.b osztály

szerda. 5. óra szerda. 4. óra

Babay Dávid Péter

testnevelés-tantervfejlesztő szakos tanár

csütörtök. 4. óra hétfő. 3. óra

Balogh Melinda

tanító, családi, háztartási és gazdasági ismeretek műveltségi terület
osztálytanító 1.b osztály

szerda 3. óra csütörtök 3. óra

Barna Andrea Noémi

tanító, fejlesztési-differenciáló szakirányú szakvizsga,
napközi 1.c osztály

hétfő 4. óra csütörtök 4. óra

Bognár Zsolt

angol nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár
hétfő 3. óra szerda 4. óra

Fazekas Kornélné Szántó Judit


Dr. Fülöpné Lajos Ida

tanító, könyvtár szakkollégium,,
napközi 1.a osztály

biológia-technika-számítástechnika szakos tanár

kedd. 3. óra kedd. 6. óra

Halász Fanni

tanító, testnevelés műveltségterület,
osztálytanító 1.a osztály

szerda 2. óra szerda 2. óra

Horváth János

tanító,  könyvtár szakkollégium,
osztálytanító 4.b osztály

kedd. 3. óra kedd. 3. óra

Jakabné Gutrai Ágnes

biológia-testnevelés-földrajz szakos általános iskolai tanár,
osztályfőnök 5.a osztály

kedd. 4. óra kedd. 4. óra

Járosi Eszter

angol nyelv- és irodalom szakos középiskolai tanár,
magyar-orosz szakos általános iskolai tanár

szerda. 5. óra kedd. 4. óra

Jobbágy Eszter

tanító, informatika műveltségi terület, gyógypedagógus, logopédia szakos tanár
osztálytanító 3.b osztály

péntek 3. óra péntek 3. óra

Kárpáti Piroska

matematika-fizika szakos általános iskolai tanár
fizika szakos középiskolai tanár - közoktatási vezető
intézményvezető

hétfő 15.45-16.30 hétfő 15.45-16.30

Király Tímea

népművelő és magyar szakos általános iskolai tanár,
magyar nyelv- és irodalom szakos középiskolai tanár,
intézményvezető-helyettes

péntek 4. óra péntek 4. óra

Kis-Szabó Petra

magyar nyelv- és irodalom szakos tanár
osztályfőnök 7.a osztály

kedd. 4. óra kedd. 3. óra

Kovács Ferencné

orosz-testnevelés-informatika szakos tanár
péntek 5. óra péntek 5. óra

Krebsz Ádám

pedagógiai asszisztens

   

Kulisch Attila

testnevelés-tantervfejlesztő szakos tanár

kedd 5. óra szerda 3. óra

Kriszt Gábor

tanító, technika műveltségterület,
napközi 1.b osztály

hétfő 5. óra hétfő 5. óra

Ladocsi Erzsébet

tanító, rajz és népűvelés szakkolégium, matematika szakos általános iskolai tanár,
napközi 2.b osztály

szerda 2. óra szerda 2. óra

Lajkóné Lévai Csilla

német nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár,
magyar-orosz szakos általános iskolai tanár,
osztályfonök 6.a osztály

szerda 3. óra szerda 4. óra

Lánczos Mónika

tanító, magyar nyelv és irodalom műveltségterület,
tanulásban akadályozottak pedagógiája szakos gyógypedagógus tanár,
intézményvezető-helyettes

kedd. 4. óra kedd. 3. óra

Miklovits Hajnalka

tanító, családi, háztartási és gazdasági ismeretek műveltségterület,
osztálytanító 3.c osztály

kedd. 3. óra hétfő 3. óra

Mikolasek Tímea

tanító, ének-zene műveltségterület,
napközi 2.a osztály

kedd. 6. óra kedd. 6. óra

Németh Ágnes

biológia-rajz szakos általános iskolai tanár.
osztályfőnök 5.c osztály

csütörtök 3. óra péntek 3. óra

Németh Emilia

magyar-tantervfejlesztő szakos tanár
napközi 3.a osztály

kedd 5. óra
csütörtök 5. óra
kedd 5. óra
csütörtök 5. óra

Németh Norbertné

matematika-kémia szakos általános iskolai tanár,
osztályfonök 8.b

hétfő 3. óra kedd. 4. óra

Pozsgai Ildikó

könyvtár-történelem szakos általános iskolai tanár , tanári mesterképzési okleveles történelemtanár, szakvizsgázott pedagógus , felsőfokú oktatás-informatikus, könyvtáros, mestertanár, szaktanácsadó

   

Sánta Ágnes

tanító, ének-zene műveltségterület
osztálytanító, 1.c osztály

kedd. 5. óra kedd. 5. óra

Sidó Lászlóné

matematika-ének zene szakos általános iskolai tanár,
osztályfõnök 6.b osztály

szerda 2. óra kedd. 4. óra

Szalai Lajos

matematika-fizika szakos tanár
osztályfõnök 8.a osztály

kedd. 4. óra csütörtök 6. óra

Szántóné Hideg Csilla

tanító,
osztályfőnök 2.b osztály

hétfő 2. óra hétfő 2. óra

Szekeres-Winkler Tímea

magyar-történelem szakos tanár,
osztályfőnök 5.b osztály

péntek 6. óra hétfő 6. óra

Szemere Mária

tanító,  testnevelés szakkollégium
osztálytanító 4.a osztály

kedd. 3. óra kedd. 3. óra

Urbán Balázs

testnevelő tanár    

Vajda Kitti

testnevelő tanár    

Vankó Erika

tanító, angol nyelv szakos tanár

szerda 3. óra szerda 3. óra

Vranesics Gabriella

matematika-technika szakos általános iskolai tanár,
angol nyelv- és irodalom szakos tanár osztályfőnök 7.b

hétfő 4. óra szerda 5. óra

Vranesics Mária

tanító, angol nyelvi műveltségterület,
osztálytanító 3. a osztály

kedd. 2. óra kedd. 2. óra

Weisz Edit

tanító, drámapedagógia szakkollégium,
napközi 4.a osztály

kedd. 5. óra csütörtök 5. óra

Wenhardt Zsófia

tanító, magyar műveltségterület
napközi 3.c osztály

kedd. 2. óra kedd. 2. óra
       

GYED-en lévő,
kisgyermeküket nevelő
pedagógusok:

     

 

     

Dominek-Íjjász Nóra

tanító, matematika szakos tanár

   

Miklós Bettina

tanulásban akadályozottak pedagógiája szakos tanár

   

Papp-Arany Diána

tanító, informatika műveltségi terület

   

Ragadics Éva

német-olasz szakos tanár

   
       

Nevelő-oktató munkát
segítő munkatársaink:

     

 

     

Tolnai Eszter

számviteli ügyintézõ - gazdasági ügyintézõ

   

Zuder Éva

személyügyi szervezõ – fõiskola, iskolatitkár    

Déri Balázs

gazdasági informatikus felsofokú szakképesítés - rendszergazda

   

Benbachir Salima

francia nyelv szakos középiskolai tanár, pszichológus - iskolapszichológus

   

Kóráné Horváth Mária



   

Kovácsné Molnár Szilvia



   

Sólya Szilveszter



   

Szaszkó Zsolt